Jasełka w naszym przedszkolu

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na nasze przedszkolne jasełka. Przygotowywaliśmy się do nich od miesiąca wierząc w powodzenie całej akcji 🙂 Nauczyciele robili co mogli, ale już pod koniec przygotowań zaczęliśmy obstawiać kto nie wyjdzie na scenę.

Grupa ta rosła z każdym dniem. Na szczęście nie było tak źle, a obiecane prezenty od św. Mikołaja stały się niezłą kartą przetargową. Rozpoczęliśmy kolędą zagraną przez panią Patrycję “Przybieżeli do Betlejem”. Początek się udał. Jakoś zdołaliśmy przybieżeć do naszej pięknie udekorowanej sali, gdzie już oczekiwali na nas rodzice. I się zaczęło. Wszystkim bardzo się podobało. Oczywiście nikt nie zauważył, że komuś odpadły skrzydła, ktoś prawie zjadł styropian – nowe serduszko przeznaczone dla Jezusa, Król za nic w świecie nie chciał oddać kadzidła, ale jakoś w zamieszaniu dobrnęliśmy do końca. Rodzice wynagrodzili nas wielkimi brawami. Dla nas, nasze dzieci były, cudowne !!!

Potem wkroczył długo oczekiwany Mikołaj ze swoimi śnieżynkami i elfem. Nie wszyscy odważyli się na podejście bez rodziców, ale wszyscy otrzymali prezenty. Całą imprezę zakończyliśmy filmem na którym uwieczniliśmy przygotowania do Bożego Narodzenia i oczywiście Sylwestra.

Składam ogromne podziękowania nauczycielom naszego przedszkola: Aniu, Kasiu, Angelo i Agnieszko bez waszej ciężkiej pracy  nie tylko teraz, ale każdego innego dnia nie osiągnęlibyśmy tego. Dziękuję za to, że każdy zwykły dzień w naszym przedszkolu potraficie zamienić w niezwykłą przygodę.

Bardzo dziękuję Pani Patrycji Mikiciuk – dyrektor Szkoły Muzycznej Fermata, która od dawna prowadzi w naszym przedszkolu zajęcia muzyczne. Chciałam także złożyć szczególne podziękowania mojemu synowi Bartkowi, który zadbał o przygotowanie całej imprezy, uwiecznił ją na zdjęciach. Za to, że jest przy nas każdego dnia, załatwia całe mnóstwo spraw, wymyśla atrakcje i stara się, aby było nam tutaj jak najlepiej.

Iwona Siniarska

Odpisz lub skomentuj

Your email address will not be published.