Zakończenie roku 2015/2016

Nie tak dawno, bo zaledwie w zeszłym tygodniu świętowaliśmy zakończenie roku w naszym przedszkolu “Klub Młodego Odkrywcy” i pomimo tego, że nasze przedszkole jest otwarte przez wakacje, a nasze dzieciaczki nigdzie się nie wybierają, postanowiliśmy godnie uczcić ten dzień.

Nasza grupa przedszkolaków prawie w komplecie. Nasze panie nauczycielki to Ania, Angela, Kasia i Gosia.
Nasza grupa przedszkolaków prawie w komplecie. Nasze panie nauczycielki to Ania, Angela, Kasia i Gosia.

Każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia przedszkola, który będzie mogło później przekazać rodzicom na przechowanie, aby w przyszłych latach móc dołączyć do swojego CV 🙂 Na zakończenie ceremoni wręczenia dyplomów była niespodzianka w postaci samochodu z lodami:

IMG_4987

Tak jak widać, każdy nawet panie nauczycielki skorzystały z tej małej przyjemności.

IMG_5052

Chcielibyśmy, aby przez każdy kolejny rok szkolny prowadziły nas słowa naszego wieszcza narodowego Adama Mickiewicza, który kiedyś powiedział:

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami

I taki też cytat będzie nam towarzyszył przy wejściu do przedszkola, każdego poranka.

doors