My się nigdy nie nudzimy

W naszym przedszkolu od rana ruch jak w Rzymie. Kazdy przedszkolak po przyjsciu do przedszkola, zakłada swoje kapcie, wiesza kurteczkę, daje buziaka mamusi lub tatusiowi i … juz jest gotowy do zabawy i pracy. Najpierw oczywiście śniadanko, a potem zaczynamy kolejny, wesoły dzień. W każdym dniu nasze panie przygotowuja dla nas ciekawe zajęcia, abyśmy jak najwiecej się nauczyli. Poznajemy zwierzątka, rośliny, warzywa, owoce i mnóstwo innych rzeczy. Ciocie pamiętają tez o naszym bezpieczeństwie, dlatego ciągle przypominają nam o róznych niebezpieczenych rzeczach, które mozemy spotkać w naszym otoczeniu. Ciocie pokazywały ze ten, no… ten… o już wiemy, prąd to bardzo niebezpieczna rzecz. Czasem jest przyjazny, kiedy np. Robimy wspólnie z ciociami koktajle w naszym przedszkolu, ale samemu… nigdy !!!

Bardzo lubimy też malować i wyklejać. Wtedy tak fajnie kleją nam się łapki. Wszystkie nasze prace ciocie zawieszaja na takiej specjalniej tablicy i zawsze mozemy pokazać Rodzicom, co dzisiaj robiliśmy.

Przedszkole Dublin
Ciocia Angela z naszymi pracami w przedszkolu Klub Młodego Odkrywcy w Dublinie

Uwielbiamy bawić się na placach zabaw, bo mamy aż dwa. Kiedy swieci słoneczko szalejemy na podwórku, a kiedy nie ma pogody, to biegamy na naszym zielonym placu zabaw w środku. Jak juz bardzo się zmęczymy, to po drugim śniadanku idziemy na krótką drzemkę. Każdy z nas wie, gdzie jest jego materacyk i ulubiony kocyk.

14257626_658168634342421_6194875195272807332_o
Nasz zewnętrzny plac zabaw to ponad 60 metrów kwadratowych bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu
4-3-3
Nasz kryty plac zabaw to podan 80 metrów kwadratowych pokrytych bezpiecznym i przyjemnych trawiastym podłożem.
2-3-2
Na naszym wewnętrzym placu zabaw znajduje się też prawdziwa piaskownica, w której zacumował statek piracki firmy Little Tikes.

Po spanku, pyszny obiadzik i znowu bierzemy się do pracy. Lubimy, kiedy ciocie czytają nam książeczki i opowiadają bajki. Znamy też całe mnóstwo piosenek. W przedszkolu mamy tez tablice interaktywną. Tam dopiero mozna zobaczyć cuda, zagadki, filmy, piosenki i caaaałe mnóstwo ciekawych rzeczy.

13603813_625573054268646_1724787615012811167_o
Ciocia Ania uczy nas o samolotach przy użyciu tablicy interaktywnej.

Lubimy bardzo nasze przedszkole. Niedawno było nam troszkę smutno, bo musielismy pozegnać juz naszych kolegów i kolezanki, którzy poszli, jak to ciocia mówi, do duzej szkoły. Te najstarsze przedszkolaki to Maksiu, Oliwka i Oliwier. Będziemy za nimi tęsknić, ale niech pokazą w tej duzej szkole, ile juz potrafią!