Dzień piżamy

W tym tygodniu, w naszym przedszkolu odbył się oficjalny dzień piżamy ! Dzieci oraz nasze Ciocie, były wyraźnie zadowolone z tego pomysłu, gdyż każdy mógł poczuć się swobonie i pilnie się uczyć w ubiorze leniucha i śpiocha.

Polskie przedszkole Dublin - Dzien Piżamy

Nasi rodzice niekiedy zastanawiają się, jak zakupić odpowiednią piżamę? W gruncie rzeczy nie trzeba tego robić nigdy, wystarczy poczekać do najbliższej gwiazdki bądź urodzin, a piżamę otrzymamy of babci 🙂

Jeżeli któraś z mam, ma przed sobą dzień wolny od pracy i może zostać w domu na słodkie leniuchowanie, polecamy nie łamać żelaznej zasady dnia wolnego, czyli – pozostać w piżamie !

Polskie Przedszkole w Dublinie, czyli Klub Młodego Odkrywcy zaprasza do oglądania zdjęć i śledzenia poczynań naszych podopiecznych na naszym profilu Facebook.

Odpisz lub skomentuj

Your email address will not be published.